Предмет: Физика,
автор: battik228
ПОМОЖІТЬ БУДЬ ЛАСКА!!!! У МЕНЕ КОНТРОЛЬНА
М’яч кинули з поверхні землі вертикально вгору з початковою швидкістю 20 м/с. Визначте: швидкість руху та переміщення м’яча через 2 с після початку руху. g=10 м/с2.
А) 10 м/c; 10м Б) 0 м/c; 20 м. В) 0 м/c; 10 м. Г) 20 м/c; 0 м.
Ответы
Автор ответа:
1
Відповідь: б) 0 м/c; 20 м.
Пояснення: Задачу розв'язуємо за допомогою формул руху тіла зі сталою прискоренням:
v = v0 - gt, де v - швидкість тіла в певний момент часу, v0 - початкова швидкість тіла, g - прискорення вільного падіння, t - час руху тіла.
S = v0t - (gt^2)/2, де S - переміщення тіла за час t.
У нашій задачі:
v0 = 20 м/с (так як м'яч кинули вертикально вгору з початковою швидкістю)
t = 2 с
g = 10 м/с^2
Знайдемо швидкість руху м'яча через 2 секунди після початку руху:
v = v0 - gt
v = 20 - 10*2 = 0 (м/с)
Отже, швидкість руху м'яча через 2 секунди після початку руху дорівнює 0 м/с.
Знайдемо переміщення м'яча за 2 секунди:
S = v0t - (gt^2)/2
S = 202 - (102^2)/2 = 20 (м)
Отже, переміщення м'яча за 2 секунди дорівнює 20 м.
battik228:
S = 202 - (102^2)/2 = 20 (м) а як в тебе отрималось 20 м?
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: pberestovska
Предмет: Биология,
автор: makiMoriTG
Предмет: Физика,
автор: shelestyanigor
Предмет: Математика,
автор: sofapuk45
Предмет: Математика,
автор: Tatiana6475