Предмет: Химия,
автор: Аноним
5 Розрахувати масу 10 моль даної речовини в г. У відповіді вказати тільки число. CaSo⁴•2H²O
Ответы
Автор ответа:
0
Объяснение:
M(CaSO4•2H2O)= 40+32+4•16+4•1+2•16= 172г/моль
m(CaSO4•2H2O)=n•M= 10•172=1720г або 1.72кг
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: Umarturarov11
Предмет: Русский язык,
автор: demid2189
Предмет: Математика,
автор: i95367165
Предмет: Алгебра,
автор: ammizonhero
Предмет: Математика,
автор: darudod