Предмет: Физика,
автор: kharlamenkoroman1
Автомобіль при гальмуванні рухався з прискоренням, про- екція якого дорівнювала -0,5 м/с², й зупинився через 20с після початку гальмування. Визначте початкову швидкість автомобіля. ДАЮ 35 БАЛОВ
Ответы
Автор ответа:
1
Ми можемо використати один з основних рівнянь руху з прискоренням, щоб вирішити цю задачу:
$v_f = v_i + at$
де $v_f$ - кінцева швидкість, $v_i$ - початкова швидкість, $a$ - прискорення, $t$ - час.
В даній задачі $v_f = 0$ (так як автомобіль зупинився), $a = -0.5$ м/с² і $t = 20$ с.
Підставляючи ці значення в рівняння, ми можемо знайти початкову швидкість:
$0 = v_i - 0.5 \cdot 20$
$0 = v_i - 10$
$v_i = 10$ м/с
Отже, початкова швидкість автомобіля була 10 м/с.
Похожие вопросы
Предмет: Другие предметы,
автор: standoffdrop779
Предмет: Математика,
автор: yeva275
Предмет: История,
автор: kalibekberik2010
Предмет: Литература,
автор: kirillzvagincev
Предмет: Геометрия,
автор: sofia2202