Предмет: Физика, автор: 0girlshouse0

Срочно помогите ПОЖАЛУЙСТА даю все баллы​

Приложения:

Ответы

Автор ответа: darina8853
1
1. г
2. а
3. а
4. в
5. г

6.
W-mg
m=pV=700*1,5=1050
W=mg=1050*10=10,500H
В-дь: вага на бруска з дерева об'ємом 1,5 м³ дорівнює 10 500 Н.

7.
μ = Fтр / Fn
Fn = 3 т * 1000 кг/т * 10 Н/кг = 30 000 Н.
Fтр = k * Δl
k = 200 кН/м = 200 000 Н/м,
Δl = 4,5 мм = 0,0045 м.
Fтр = 200 000 Н/м * 0,0045 м = 900 Н.
μ = Fтр / Fn = 900 Н / 30 000 Н ≈ 0,03
В-дь: коефіцієнт тертя під час рівномірного буксирування автомобіля становить близько 0,03.

8.
Вага бруска = 0,7 г/см³ × 60 см³

Вага бруска = 42 г

0,7 г/см³ × V = 0,7 г/см³ × (V - 60) + 42г

0,7 г/см³ × V = 0,7 г/см³ × V - 42 г + 0,7 г/см³ × 60 см³

42 г = 42 см³ × 0,7 г/см³

V = 60 см³ ÷ 0,3

V = 200 см³

В-дь: об'єм бруска дорівнює 200 см³.

0girlshouse0: спасибо большое
Похожие вопросы
Предмет: Қазақ тiлi, автор: Aldiarchik123
Предмет: Қазақ тiлi, автор: ARUKA843