Предмет: Литература, автор: dasakuze

11.Поясніть, як автор використовує прийом контрасту. Складіть до розділу 2 у зошитах таблицю “В уяві Дон Кіхота – насправді”: ріжок свинопаса – …; корчма – …; корчмар – …; погоничі – …; дудочка коновала – …; тріска – …; цвілий хліб – …

14. У розділі 8 рицар проголосив: “Змітати з лиця землі лихе насіння – то річ спасенна і Богові мила”. Яким чином Дон Кіхот втілює цю ідею у життя? У чому полягає відмінність між бажаним і дійсним результатом благородних поривань Дон Кіхота?

Допоможіть твір Перемудрий Ідального Дон Кіхот з Ламанчі​

Ответы

Автор ответа: Scream77
1

11. Прийом контрасту - це коли автор порівнює дві протилежні речі, які зазвичай мають різний ефект або значення. У творі "Перемудрий Ідальго Дон Кіхот з Ламанчі" автор використовує прийом контрасту, щоб виділити різницю між уявою Дон Кіхота про світ рицарів та реальністю, з якою він стикається у своїх пригодах.

14. У розділі 8 рицар проголосив, що "Змітати з лиця землі лихе насіння - то річ спасенна і Богові мила". Дон Кіхот втілює цю ідею у життя, пройшовши крізь багато небезпечних пригод, щоб захистити тих, кого він вважає слабкими і потребують допомоги. Він намагається боротися зі злом і змітати його з лиця землі.

Проте відмінність між бажаним і дійсним результатом благородних поривань Дон Кіхота полягає в тому, що його невідповідність реальності призводить до того, що його вчинки часто приносять лише біль та знущання. Наприклад, у боротьбі за справедливість і злагоду, Дон Кіхота зазнає поразок і кривавих травм, і його дії викликають сміх та насмішку соціуму. Також його пориви захищати слабких і обезбашені жертвуючи своїм здоров'ям, розумом та грошима, можуть бути неправильно сприйняті тими, кого він намагається захистити, і можуть навіть завдати їм більше шкоди, ніж користі. Таким чином, відмінність між бажаним і дійсним результатом благородних поривань Дон Кіхота полягає в його невідповідності реальності і наслідками, які його дії можуть мати для його оточення та для нього самого.

Приложения:
Похожие вопросы
Предмет: Геометрия, автор: ssaske