Предмет: Физика, автор: kyleshova027

На рисунку наведено графік залежності проекції швидкості руху тіла масою 400 г від часу. Знайдіть прискорення. Чому дорівнює модуль рівнодійної сил, прикладених до тіла? нужно расписать​​

Приложения:

Ответы

Автор ответа: zinovicgrigorij
1

Ответ: -2Н

Объяснение:

Дано:

m=400г=0,4кг

Vo=40м/с

V=20м/с

t=4c

----------------

R-?

Согласно второго закона Ньютона:

R=ma, где:

m-масса тела;

а-ускорение тела

a=(V-Vo)/t. где:

Vo-начальная скорость;

V-конечная скорость;

t-время движения

R=m*(V-Vo)/t=0,4*(20-40)/4=-2Н

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: anyajevso