Предмет: Физика,
автор: varvaragladyr
Визначте силу, під дією якої тіло масою 3 т
набуло прискорення 0,2 м/с? Срочно
Ответы
Автор ответа:
1
Відповідь:
Для визначення сили, під дією якої тіло масою 3 т набуло прискорення 0,2 м/с, можна скористатися другим законом Ньютона, який формулюється так:
F = m * a,
де F - сила, m - маса тіла, a - прискорення.
Підставляємо в формулу відомі значення:
F = 3 т * 0,2 м/с^2 = 0,6 т * м/с^2 = 6000 кг * м/с^2 = 6000 Н (ньютонів).
Отже, сила, під дією якої тіло масою 3 т набуло прискорення 0,2 м/с, становить 6000 Н.
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: irinapoluosmak626
Предмет: Английский язык,
автор: romanseremeta0
Предмет: Алгебра,
автор: idriskalievadina
Предмет: Астрономия,
автор: iamsuperstarwtf
Предмет: Физкультура и спорт,
автор: 77777SasiskA77777