Предмет: Физика,
автор: annet1475
Через 1 хв після початку руху швидкість
автомобіля становила 36 км\год. Через який час
після початку руху швидкість автомобіля
105 км\год
дорівнюватиме
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
174
Объяснение:
a = 10 м/с/ 60 с = 1/6 м/с²
t2= 29 м/с/1/6м/с² = 174
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: innazubcov40
Предмет: История,
автор: variazanko
Предмет: Математика,
автор: petia25lavrenyk
Предмет: Физика,
автор: istinnuuk
Предмет: Математика,
автор: Аноним