Предмет: Українська мова, автор: slanch456

Срочно!!! скласти діалог на тему «Що я можу зробити для розквіту рідної мови?», використавши звертання.​

Ответы

Автор ответа: pashanikiforov7
1

Ответ:

Добрий день, Василь Олександрович. Як настрій?

Доброго дня, Марічко. Все добре, дякую. А в тебе?

Теж добре, дякую. Я хотіла поспілкуватися з вами на тему розквіту рідної мови. Що, на вашу думку, ми можемо зробити для її популяризації та збереження?

Це дуже важлива тема, Марічко. Я думаю, що ми можемо почати з себе, з своєї сім'ї. Наприклад, говорити між собою українською мовою, читати книжки, дивитися фільми, слухати музику українських авторів.

Я з вами повністю погоджуюся. А ще я думаю, що ми можемо приділяти більше уваги вивченню правопису та граматики, адже правильна вимова та написання слів є важливою складовою розуміння мови.

Також можна брати участь у мовних конкурсах, декламувати вірші, проводити власні заходи на рідній мові, зокрема, в школах та в університетах.

Дуже добра ідея, Марічко. І якщо кожен з нас зробить маленький крок у напрямку популяризації рідної мови, то разом ми зможемо досягти багато.

Саме так, Василь Олександрович. Дякую за співбесіду, я впевнена, що наші ідеї допоможуть відродити і прославити рідну мову.

Будь ласка, Марічко. До зустрічі!

Объяснение:


slanch456: Велике дякую дуже врятували
Похожие вопросы
Предмет: Українська мова, автор: nikab0711
Напишiть докладний переказ тексту. Текст: Світ великий. Історія його — не менша. Ми вивчаємо історію різних держав. Проте, яку б країну не вивчали, які б захоплюючі історичні події не відкривалися б перед нами, повинні пам'ятати завжди про історію свого народу, землі, на якій живемо. Пам'ять — одна з найважливіших властивостей людини. Так, як не можна забувати власного батька і матір, бо вони дали життя, дім, у якому народився і виріс, так не можна забувати свій народ та його історію. Ми — частинка народу. Без всіх нас немає ні народу, ні історії. Так, як не можна забувати своїх рідних, близьких ні в хвилини радості, ні в години печалі, так не можна забувати нашої землі, бо це — першооснова. З неї ми вийшли, до неї і прийдемо. Люди не є людьми, якщо вони не мають ні мови, ні пам'яті, ні землі, ні роду. Пам'ятаймо про це! Ми не знаємо, що принесе нам завтрашній день. Людина завжди жила і живе вірою та надією на краще. Але пам'ятаймо, що ніщо не приходить само собою, як і не змінюється без людини. Щоб жити краще — потрібно краще працювати. Це стосується всіх: мене, батьків, друзів, сусідів. Людська праця потребує знань. Знання здобуваються в навчанні. Вчімось. Зробімо так, щоб день сьогоднішній став гордістю для майбутнього (За В. Мисаном).
Предмет: Українська мова, автор: Aloxfik