Предмет: Химия, автор: Аноним

4 Розрахувати кількість гіпсу в моль за масою 860 г. У відповіді вказати тільки число. * (Баллов: 2) CaSO4 2H₂O Введите ответ​

Ответы

Автор ответа: Ast1o
1

Перше, що необхідно зробити, це знайти молекулярну масу гіпсу:

CaSO4 2H2O = 136.14 г/моль + 2(18.02 г/моль) = 172.18 г/моль

Тепер, щоб розрахувати кількість гіпсу в моль за масою 860 г, необхідно розділити масу на молекулярну масу:

860 г / 172.18 г/моль = 4.997 моль

Отже, кількість гіпсу в моль за масою 860 г дорівнює 5 моль. Відповідь: 5.

Похожие вопросы