Предмет: Физика,
автор: dasswek
сила 50 н надає тілу прискорення 0,8 метрів за секунду у квадраті яка сила надасть цьому тілу прискорення 1,5 метрів за секунду у квадраті
Ответы
Автор ответа:
0
Для розв'язання цієї задачі можна скористатися другим законом Ньютона, який відносить силу до прискорення:
F = m * a,
де F - сила в ньютонах (Н), m - маса тіла в кілограмах (кг), a - прискорення в метрах за секунду у квадраті (м/с²).
Якщо сила 50 Н надає тілу прискорення 0,8 м/с², то можна обчислити масу тіла:
50 Н = m * 0,8 м/с²
m = 50 Н / 0,8 м/с² = 62,5 кг
Отже, маса тіла дорівнює 62,5 кг.
Тепер можна визначити силу, яка надасть цьому тілу прискорення 1,5 м/с²:
F = m * a = 62,5 кг * 1,5 м/с² = 93,75 Н
Отже, сила, яка надасть цьому тілу прискорення 1,5 м/с², дорівнює 93,75 Н.
Похожие вопросы
Предмет: Литература,
автор: milanakim1919
Предмет: Українська література,
автор: atv200187
Предмет: Українська мова,
автор: igornydzevskiy
Предмет: Литература,
автор: romanovich14
Предмет: Русский язык,
автор: kolnadi