Предмет: Химия,
автор: szyxx7788
медицині,— це розчин кухонної солі з масовою часткою речовини 0,9 %. Обчисліть масу води та солі для приготування такого розчину масою 10 кг.
Ответы
Автор ответа:
4
Відповідь:
m(розчину)=10кг=10000г
m(солі)=10000*0,9/100=90г
m(H2O)=10000-90=9910г
Пояснення:
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: lizalizalizA190
Предмет: Геометрия,
автор: dimavampers
Предмет: Английский язык,
автор: fedap5612
Предмет: Информатика,
автор: tolma200786