Предмет: Физика, автор: nikolenkosasha2008

Знайдіть силу струму у кожному з резисторів і прикладену до ділянки кола напругу, якщо амперметр показує 2 А. Опори резисторів 12, 24 та 8 Ом, відповідно.

Приложения:

Ответы

Автор ответа: csgolivemineden
1

Відповідь:

I1 = V / R1 = 2 A * 12 Ом / (12 Ом + 24 Ом + 8 Ом) = 0.5 A

I2 = V / R2 = 2 A * 24 Ом / (12 Ом + 24 Ом + 8 Ом) = 1 A

I3 = V / R3 = 2 A * 8 Ом / (12 Ом + 24 Ом + 8 Ом) = 0.5 A

Пояснення:

Для знаходження сили струму у кожному резисторі та напруги на ділянці кола нам потрібно використати закон Ома:

I = V / R

де I - сила струму, що протікає через резистор, V - напруга на резисторі, R - опір резистора.

Загальна сила струму в колі 2 А, тому:

I1 + I2 + I3 = 2 A

Також ми можемо знайти напругу на ділянці кола, використовуючи формулу:

V = I * R

де V - напруга на ділянці кола.

Тоді, застосовуючи закон Ома для кожного резистора, ми отримуємо:

I1 = V / R1 = 2 A * 12 Ом / (12 Ом + 24 Ом + 8 Ом) = 0.5 A

I2 = V / R2 = 2 A * 24 Ом / (12 Ом + 24 Ом + 8 Ом) = 1 A

I3 = V / R3 = 2 A * 8 Ом / (12 Ом + 24 Ом + 8 Ом) = 0.5 A

Отже, сила струму у першому резисторі (з опором 12 Ом) становить 0.5 А, у другому резисторі (з опором 24 Ом) - 1 А, а у третьому резисторі (з опором 8 Ом) - 0.5 А.

Напруга на ділянці кола дорівнює сумі напруг на резисторах, тобто:

V = I1 * R1 + I2 * R2 + I3 * R3 = 0.5 A * 12 Ом + 1 A * 24 Ом + 0.5 A * 8 Ом = 20 В

Отже, прикладена до ділянки кола напруга становить 20 В.

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: bopod22789
Предмет: Математика, автор: Аноним