Відстань між пунктами А і В по шосе 200 км. З пункту А до пункту В виїхав автомобіль зі швидкістю 110 км/год. Одночасно з автомобілем з пункту в у тому самому напрямку виїхав автобус зі швидкістю 70 км/год. Яка відстань буде між автомобілем і автобусом через t годин після виїзду? Запиши відповідь у вигляді формули і спрости її. Який зміст має число 40 в одержаній формулі?
Ответы
Ответ:
Щоб знайти відстань між автомобілем і автобусом через t години, спочатку потрібно знайти, яку відстань проїде кожен з них за t годин.
Автомобіль проїде відстань, яка дорівнює швидкості, помноженій на час:
110 км/год * t годин = 110t км.
Автобус також проїде відстань, яка дорівнює швидкості, помноженій на час:
70 км/год * t годин = 70t км.
Отже, відстань між автомобілем і автобусом через t годин буде дорівнювати різниці відстаней, які вони проїхали:
110t км - 70t км = 40t км.
Отже, формула для відстані між автомобілем і автобусом через t годин має вигляд:
|110t - 70t| = |40t| = 40t.
Таким чином, число 40 в одержаній формулі означає, що відстань між автомобілем і автобусом збільшуватиметься зі швидкістю 40 км/год кожну годину.
Пошаговое объяснение: