Предмет: География, автор: danyapostarnak2007

Дайте повну обгрунтовану відовідь на питання: "Які чинники вплинули на розміщення в м. Дніпро "Південного машинобудівного заводу ім.О.М. Макарова"​

Ответы

Автор ответа: Liza1864
1

Ответ:

Розміщення Південного машинобудівного заводу ім. О.М. Макарова в м. Дніпро було обумовлено рядом факторів:

1. Географічне положення. Місто Дніпро знаходиться в центрі України і має розвинену транспортну інфраструктуру, що забезпечує зручний доступ до ринків збуту.

2. Наявність відповідної інфраструктури. Місто Дніпро має розвинену енергетичну, транспортну, комунікаційну і соціальну інфраструктуру, що забезпечує комфортні умови для роботи і проживання співробітників ПМЗ.

3. Технічна оснащеність. ПМЗ є одним з найбільших виробників суден, які вимагають високопродуктивного та сучасного обладнання.

4. Наявність робочої сили. Дніпропетровщина традиційно є центром металургійної промисловості та машинобудування, тому в місті завжди була достатня кількість кваліфікованої робочої сили.

5. Історичні умови. Після Другої світової війни Сталін прийняв рішення про створення системи концентрованого виробництва машинобудівних підприємств в Дніпропетровській області, тому ПМЗ був створений як одне з таких підприємств.

Отже, розміщення ПМЗ в м. Дніпро було обумовлено комплексом факторів, серед яких географічне положення, наявність відповідної інфраструктури, технічна оснащеність, наявність робочої сили та історичні умови.

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: bekarystanovaalfia30
Предмет: Українська мова, автор: golovkos923
ипишіть складні прикметники, що пишуться разом, в один стовпчик, а через дефіс — у другий. Поясніть їх творення і правопис. 2-3 речення (на вибір) запишіть у зошити, розкривши дужки. Поясніть пунктуацію.

І. Жадібно всмоктувала земля (житє)дайне тепло, тяглась до сонця незчисленними голками прорості, (ясно)фіалковими гронами бузку, смолистим листом тополь і синюватими стрілками соснових паростків. (Біло) крилими кораблями пливли (сліпучо)білі хмари, громадились над обрієм; димчастими гірськими кряжами (3, Тулуб). 2. На півдні, біля неспокійного Чорного моря, запломеніли буйним вогнем (рожево)блакитні квіти мигдалю. 4. (Двадцятип'яти)годинний політ Германа Титова блискуче завершив серію досліджень з важкими (багато)тонними кораблями- супутниками. 5. На сучасному етапі і вчителі, і учні ведуть (науково)дослідницьку роботу. 6. Якими тільки барвами не грає степ у жнива! То (попелясто)жовтою житньою, то (мідно)червоною пшеничною, то (зелено)темним полиском кукурудзи, то (біло)пінною ряснотою гречки. Кожний колос від подиху вітру міниться проти сонця, утворюючи (зелено) (голубовато) (синьо)сірі кольори (/. Цюпа).
Предмет: Математика, автор: znania021