Предмет: Физика, автор: Irjdj

На графіку зображено залежність проекції швидкості від часу при прямолінійному рівноприскореному русі. Початкова координата тіла дорівнює 40 м. Рівняння руху тіла має вигляд :

а) x = 40 + 2t +2 t2 ;
б) x = 40 – 2t + t2 ;
в) x = 40 + t +2 t2 ;
г) x = –40 – 2t + t2 .

Приложения:

Ответы

Автор ответа: liftec74
8

Ответ:  x=40-2t+t² - ответ б

Объяснение:

Ускорение а= Δv/Δt

Возьмем 2 точки на графике (5;8)  (3;4)  и посчитаем ускорение

a=(8-4)/5-3)=2 m/s²

Формула координаты тела при прямолинейном равноускоренном движении

x=xo+vot+at²/2

xo=40  vo= -2 m/s ( см график при t=0)

=> x=40-2t+2t²/2

x=40-2t+t² - ответ б

Похожие вопросы