Предмет: Українська література, автор: vvolosuk49

твір Есе на тему хто ти
10 речень
Має ітися про вплив війни на нас

Ответы

Автор ответа: kulibaina
2

Ответ:

Хто я? Це запитання може здатися простим, але воно вимагає глибокого роздуму та аналізу. Як людина, я відчуваю вплив багатьох факторів на своє життя, але найбільш важливим з них є війна.

Війна може змінити все, що ми знаємо і розуміємо про життя. Вона може перетворити країну на пекло, де життя стає неможливим. Війна може змінити погляди людей, їхні переконання та ідеали.

Якщо війна починається, наша життєва реальність змінюється. Ми змушені переглянути наші пріоритети, оцінити наші цінності та переглянути наші звички. Наприклад, на передній план виходить безпека, а не комфорт.

Війна може впливати на нас не тільки під час її тривалості, але і після неї. Багато років після закінчення війни, люди можуть продовжувати відчувати її наслідки. Війна залишає слід в нашому світогляді та переконаннях.

Объяснение:


kulibaina: Пожалуйста, выбери мой ответ как лучший, буду благодарен.
Автор ответа: danilsinkarenko43
0

Объяснение:

Я людина, вже майже дорослий чоловік. Схожий на своїх батьків, родичів, друзів. Але я все ж у мене є щось своє, свій внутрішній світ, свій погляд на життя.

Людина- це велика загадка, розгадати яку вже багато століть не можуть ані наука, ані мистецтво, ані релігія. Релігія пояснює нашу сутність як дар, страждання, перехід в іншу форму існування. Коли ми народжуємося, ми формуємо себе, вчимося ходити, говорити, писати, а потім починаємо творити світ. Спочатку ми формуємо свою свідомість, а потім виникає наше "Я".

Ми можливо й не помітити, як втратимо це "Я", але тоді ми перестанемо усвідомлювати свою унікальність, свої вади й переваги. Думаю, аби особистісна досконалість не зайшла в глухий кут, то треба інколи вдаватись до стану рефлексії: досить поглянути на себе збоку, пізнати себе, реально оцінювати, а не переоцінювати.

Унікальність людини настільки велика, що ми можемо не тільки розвиватися,

удосконалюватися, а й мислити. Саме міркування, мислення людини змушує бути

самим собою, боротися зі своїм "Я". Той, хто чув себе, і весь світ. Є таке прислів'я:

"Хто переможе переможе весь світ".

-

Чого ми прагнемо, що шукаємо за що боремся? Люди, які не звикли до спонтанності у прийнятті рішень наголошують на тому, що щасливим, можна стати лише тоді, коли ти розумієш, що хочеш робити далі. Деколи різні обставини примушують негайно ж визначитися зі своїми подальшими діями у тій чи іншій ситуації. Тому людина часто не встигає подумати і прийняти правильне рішення.

Сьогодні більшість людей обирають неті професії, про які мріяли, пов'язують свої долі не з тими людьми, яких могли б покохати щиро. Вони ховаються за сірими масками і серйозними обличчями, а також вони ненавидять увесь світ і його мешканців. А це тому, що ці особистості втомлюються шукати, чекати та вірити.

Похожие вопросы
Предмет: Английский язык, автор: Hhhhhhhh6262