Предмет: Физика,
автор: zemlanskaanasta37
Вишовши на балкон багатоповерхівки м'яч випустили з рук. Він впав через 3,5 с після початку падіння. Розрахувати якої швидкості набув м'яч під час падіння.
Ответы
Автор ответа:
1
Відповідь:
Можна використати формулу для обчислення швидкості при рівноприскореному русі з відомим часом та відстанню:
v = a * t,
де v - швидкість, яку необхідно знайти; a - прискорення вільного падіння, яке можна прийняти за 9,8 м / с^2; і t - час падіння, який дорівнює 3,5 с.
Таким чином, швидкість, яку набув м'яч при падінні, дорівнює:
v = a * t = 9,8 м / с^2 * 3,5 с ≈ 34,3 м / с.
Отже, м'яч набув швидкості при падінні близько 34,3 м / с.
Автор ответа:
1
Ответ:
34,3м/c
Объяснение:
g примерно равно 9,8м/c²;
тогда t*g=34,3м/c
Похожие вопросы
Предмет: Литература,
автор: Аноним
Предмет: Математика,
автор: gorodecnijnazar
Предмет: Химия,
автор: wbgboer121
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: boranbaevaamina07
Предмет: Алгебра,
автор: vitysiaa