Предмет: Физика, автор: lilyfedorova2

Срочно!!! Ответ полный! Мотоцикліст ,який рухається горизонтальною дорогою зі швидкістю 10 м/с , починає гальмувати. Чому дорівнює гальмівний шлях мотоцикліста, якщо коефіціент тертя коліс по дорозі складає 0,5 ?

Ответы

Автор ответа: 555ai555
0

Ответ:

Объяснение:

V = 10 м/с

μ = 0.5

g = 10 м/с^2

S = ?

сила трения

Fтр = INI*μ = m*g*μ

Вся энергия мотоциклиста расходуется на торможение

m*V^2 / 2 = Fтр*S

m*V^2 / 2 = m*g*μ*S

V^2 / 2 = g*μ*S

отсюда путь  мотоциклиста

S = V^2 / (2*g*μ) = 10^2 / (2*10*0.5) = 100 / 10 = 10 метров

Похожие вопросы
Предмет: Українська мова, автор: maranamatvijcuk712
Предмет: Алгебра, автор: 228IHateSchool228
Предмет: Українська мова, автор: Аноним