Предмет: Другие предметы, автор: lili6547

Розрахуйте і виберіть правильну відповідь на продажну вартість кави чорної за такими данними: вихід 100 г; норма кави меленої на 1 порцію – 6 г; ціна 1 кг кави меленої з ПДВ – 600 грн; націнка – 200%. ​

Ответы

Автор ответа: dimapoligon713
0

Ответ:Найперше необхідно знайти кількість порцій кави, що можна отримати з 100 г кави:

100 г / 6 г/порція = 16.67 порцій (округляємо до 17 порцій)

Далі знаходимо вартість 1 порції кави:

Ціна 1 кг кави меленої з ПДВ = 600 грн

Ціна 1 г кави меленої з ПДВ = 600 грн / 1000 = 0.6 грн

Ціна 6 г кави меленої з ПДВ = 0.6 грн * 6 г = 3.6 грн

Тепер додаємо націнку 200%:

Ціна 6 г кави меленої з ПДВ з націнкою = 3.6 грн + 200% * 3.6 грн = 3.6 грн + 7.2 грн = 10.8 грн

Нарешті, знаходимо продажну вартість 100 г кави:

Продажна вартість 100 г кави = 10.8 грн/порцію * 17 порцій = 183.6 грн

Отже, правильна відповідь: 183.6 грн.

Объяснение:

Похожие вопросы
Предмет: Алгебра, автор: Аноним
Предмет: Математика, автор: sevadudcenka
Предмет: Математика, автор: Тян255