Предмет: Химия, автор: max2009post

Нітроген (V) оксид масою 10,8 г прореагував з водою. Обчисліть масу нітратної кислоти, яка утворилася.
СРОЧНО!!!!​

Ответы

Автор ответа: klumbkids
0

Ответ:

Объяснение:

2N2O5 + 2H2O = 4HNO3

n(N2O5) = m/M = 10,8 г/108 г/моль = 0,1 моль.

З рівняння - кислоти утворилося вдвічі більше, т. е. 0,2 моль.

m(HNO3) = n*M = 0,2 моль*63 г/моль = 12,6 г

Похожие вопросы
Предмет: Геометрия, автор: ekaterinayagofarova0
Предмет: Английский язык, автор: zhansaya0308