Предмет: Физика,
автор: alinabandzeladze562
через алюмінієвий провідник довжиною 10м з поперечним перерізом 2мм² проходить струм 2А. найдіть найдіть напругу на кінцях провідниках ПОЖАЛУЙСТА!!!!Я НЕЧЕГО НЕ ПОНИМАЮ!!!!
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Для знаходження напруги на кінцях провідника використаємо закон Ома:
V = I * R
де V - напруга
I - струм
R - опір
Опір провідника можна знайти з формули:
R = ρ * L / A
ρ - опірність матеріалу провідника
L - довжина провідника
A - поперечний переріз провідника
Значення опірності для алюмінію становить близько 0,03 Ом * мм² / м, тому:
R = 0,03 * 10 / 2 = 0,15 Ом
Тепер можемо знайти напругу:
V = 2 * 0,15 = 0,3 В
Отже, напруга на кінцях провідника становить 0,3 В
Похожие вопросы
Предмет: История,
автор: maliginakristina381
Предмет: Алгебра,
автор: Qwdnx
Предмет: Алгебра,
автор: Kartopovich
Предмет: Математика,
автор: nasson99