Предмет: Химия,
автор: Djdjdr
Розрахуйте масу кальцій гідроксид , який утворюється при взаємодії кальцій оксиду масою 36 г води .
Ответы
Автор ответа:
1
Відповідь:
Пояснення:
Дано:
m(CaO) = 36г
m(Cao(OH)2)= ?
36г xг
CaO + H2O = Ca(OH)2
1моль 1моль
56г/моль 74г/моль
56г 74г
36г хг
56г 74г
ч= 36*74/56 = 48г
Djdjdr:
спасибо большое
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: sashaobogo
Предмет: Русский язык,
автор: z0lotayaaa
Предмет: География,
автор: ludaskaivanovaoxay5m
Предмет: Литература,
автор: vyatkinalexey124
Предмет: Математика,
автор: aida9390