Предмет: Химия,
автор: Аноним
Встановіть у відсотках масові частки алюмінію й срібла в су масою 5 г, при обробці якої розчином хлоридної кислоти виділилось 2, 24 л водню
Ответы
Автор ответа:
1
Объяснение:
m(Al)+m(Ag)=m(суміші)
5г суміші, хг алюмінію, (5-х)г срібла.
Срібло не взаємодіє з розчином хлоридної кислот.
xг. 2.24л
2Al + 6HCl = 2AlCl3 + 3H2↑
2•27г/моль. 3•22.4л/моль
х= (2•27•2.24)/(3•22.4)= 120,96/67.2= 1.8г алюмінію
m(Ag)= 5-1.8=3.2г срібла
w(Al)=m(Al)/m(суміші)=1.8/5 = 0.36 (36%)
w(Ag)=m(Ag)/m(суміші)=3.2/5 = 0.64 (64%)
Похожие вопросы
Предмет: Другие предметы,
автор: arnautvlada26
Предмет: Українська мова,
автор: d93116430
Предмет: Химия,
автор: santeralov
Предмет: Физика,
автор: kv1612175dr
Предмет: Русский язык,
автор: Banbanich