Предмет: География, автор: sonik7979

Поміркуйте чому солоність чорного моря (17-18%) і Азовського (13-14%) відрізняється від солоності океану (35%)? чи можкть вони бути однаковими?

Ответы

Автор ответа: Refrigerator999
1

Ответ:

Солоность морів значно менша від солоності океанів бо у  Азовсько та чорного моря є багато прісних приток та ці  моря по об'єму набагото менша ніж океан тому  прісні води з річок  значно розбовляють  процент солоності морів.

Сподіваюсь що допоміг тобі будь ласка постав високу оценку  лайк та корону

Объяснение:

Похожие вопросы
Предмет: Українська мова, автор: Vanya777777
1. У якому реченні вжито звертання? (Розділові знаки пропущено.) А. Я люблю тебе зимонько! Б. Зимонька одягла ялинки в теплі шуби. В. Сніг-сніжок укриває землю ковдрою. Г. Мороз розмалював вікна химерними візерунками. 2. У якому реченні немає вставного слова? (Розділові знаки пропущено.) А Сьогодні мабуть буде завірюха. Б Без сумніву весна колись переможе зиму. В Навіть могутні дуби застигли в мовчанні. Г Погода на щастя видалася гарною. 3. У якому реченні правильно розставлено розділові знаки? А Скрізь лежить білий сніг: на озері, річці, ставку. Б Зимове сонце з'явилося на мить, і заховалося за хмарами. В Засніжені поля луги сплять глибоким сном. Г І ліс і поле одягли срібні шати 4. У якому з речень є однорідні члени? А Прийшла зима - і все заснуло навкруги. Б Лісове озеро покрилося тонкою кригою. В Сніг падає на мерзлу землю, дерева й кущі. Г У холодному небі зими виблискували зорі. 5. Яке з речень є непоширеним? А Сніжок припорошив землю. Б Біліє сніг. В Усюди засніжило. Г Падає лапатий сніг. 6. Позначте рядок, у якому в усіх словах відбувається спрощення, що позначається на письмі А тиж..невий, корис..ний, шіс..надцять, совіс..ний; Б захис..ний, балас..ний, жаліс..ний, совіс..ний; В проїз..ний, радіс..ний, щас..ливий, сер..це; Г чес..ний, контрас..ний, якіс..ний, облас..ний. 7. М'який знак на місці пропуску пишеться в усіх словах рядка А кіл..кість, пот…мянілий, Уман..щина Б нен..чин, боїш..ся, сяд..мо В дон…чин, с..огодні, прос..ба Г їдал..ня, батал..йон, матін..чин 8. Апостроф ставиться в усіх словах рядка А кар..єра, під..єднати, медв..яний Б верб..я, міжгір..я, дзв..якнути В мавп..ячий, між..ярусний, круп..яний Г двох..ярусний, верф..ю, об..єкт 9. НЕ є словосполученням А святковий день Б настав ранок В дружити віддано Г вірна дружба Прочитайте текст. Виконайте подані після нього завдання 10-12. (1) Рушники в Україні в давнину завжди були оберегом дому, родини. (2) По-перше, рушник мав обрядове