Предмет: Химия,
автор: Flurryf
Обчісліть кількість речовин вкглекислого газу СО2 масою 2,2г
Ответы
Автор ответа:
1
Відповідь:0,05 моль
Дано:
m(CO₂) = 2,2 г
Знайти:
n(CO₂) - ?
Пояснення:Знаходимо молярну масу СО₂:
М(СО₂) = 44 г/моль
Знаходимо кількість речовини вуглекислого газу CO₂:
n(CO₂) = m(CO₂)/M(CO₂)
n(CO₂) = 2,2 г/44 г/моль = 0,05 моль
Відповідь: 0,05 моль
Andriu78:
чому 2?
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: Аноним
Предмет: Математика,
автор: yxxx3
Предмет: Физика,
автор: Аноним
Предмет: Математика,
автор: kirill1457