Предмет: Химия, автор: lytvynhrystja

Під час взаємодії алюміній оксиду з хлоридною кислотою утворилася сіль кількістю речовини 0.25 моль. Обчисліть маси вихідних речовин.

Ответы

Автор ответа: aikudhaas
1

Відповідь:

Пояснення:

Дано:

n(AlCl3)= 0.25моль

m(Al2O3) = ?

m(HCl) = ?

m(AlCl3) = n * M = 0.25*133.5 = 33г

Xг                 Yг                  33г

Al2O3    +    6HCl      =      2AlCl3 + 3H2O

1моль           6моль           2моль

102г/моль    36,5г/моль   135,5г/моль

102г               219г              270г

Xг            33г

102г        270г        x= 33*102/270 = 12г(Al2O3)

Yг            33г

219г         270г       y= 33*219/270 = 27г(HCl)

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: natalioseled
Предмет: Химия, автор: dashabugaychucschool