Предмет: Математика, автор: Аноним

Пожалуйста
Решите уравнение

Приложения:

Ответы

Автор ответа: Аноним
0

Ответ:

5/8

Пошаговое объяснение:

Решение на фото.

Приложения:
Похожие вопросы
Предмет: Українська мова, автор: Ashot10007
Прочитайте текст. Визначте мікротеми та складіть план :

Інтернет чи бібліотека?


Інтернет сьогодні скрізь: у кожному будинку, офісі, мобільному телефоні. Він простий і доступний. Різноманітні пошукові системи пропонують користувачам усілякі способи сортування та пошуку необхідної інформації. На перший погляд, це зручно, бо значно скорочує час на пошуки важливої інформації. Але розберімося, чим ми платимо за ці зручності, та й чи завжди достовірною є інформація, викладена на сайтах в інтернеті.


У минулі часи поява локальної мережі в інституті та підключення її до «всесвітньої павутини» викликала в мене, тодішнього студента, захоплення й подив. Доступність до всіх світових сайтів відкривала величезні можливості. Про бібліотеку з її численними каталогами було забуто.


Але, як відомо, такий безкоштовний обсяг інформації може стати сиром у мишоловці. Поділюся власним досвідом. Колись для журналістського розслідування мені знадобилося вивчити певну символіку й знаки. Я почав досліджувати інформацію в інтернеті. Та всі статті виявились однотипними й мізе́рними. Приятель порекомендував відвідати бібліотеку. Я досить скептично поставився до його поради, але таки пішов до Національної історичної бібліотеки. І знайшов усю потрібну інформацію! Ось воно, живе людське слово! Ось він, грамотний підхід до справи, енциклопедія живого знання!


Пізніше, працюючи з книгами в галузі історії, я почав знаходити істотні неточності в інтернеті або ж зумисне спотворення інформації.


Звісно, інтернет є дуже важливим і корисним винаходом людства. Але, як на мене, усю важливу інформацію доцільно перевіряти.


Отже, дорогі читачі, на сьогодні ми з вами все ще маємо унікальну можливість працювати й отримувати необхідну інформацію в бібліотеках. Тож відвідуйте їх частіше!