Предмет: Українська література, автор: Аноним

Написати есе на одну із запропонованих тем:
"Заповіти наших предків"
"Наші славні запорожці"
"Україна в старовину"
"Княжа Україна"
Допоможіть будь ласка ДАЮ 50 Б.!!!!!!!!!!

Ответы

Автор ответа: Liza1864
12

Ответ:

Україна – держава з багатовіковою історією. Одним із найважливіших періодів її розвитку була княжа доба. У цей час Україна була розділена на князівства, кожне з яких мало свої території та правителів.

Князі були не лише політичними лідерами, але й головними військовими командирами, які забезпечували безпеку та захист від зовнішніх навколишніх ворогів. Українські князі створювали союзи з іншими князівствами та державами, вели боротьбу за територіальні права та повагу до своєї країни.

Одним з найвідоміших князів України був Ярослав Мудрий. Він прославився своєю мудрістю та справедливістю. Під його керівництвом було здійснено численні реформи у правовій системі, архітектурі та освіті. Він закликав до культурного розвитку своєї країни, тому підйом культури та науки був дуже сильним.

Українська княжа доба була дуже багата на традиції, звичаї та культуру, яка залишила глибокий слід у сучасному житті нашої країни. Князівство Київське було серцем Української держави, яке мало важливе географічне та економічне значення.

Княжа Україна мала більшість християнських традицій, що вплинуло на культуру та релігійні погляди українців. У цей період розвиток мистецтва також був дуже сильним. Українська кераміка, ткацтво та різьблення на дереві залишаються справжніми шедеврами довгого минулого.

Українська княжа доба була періодом здобутків та розквіту, де була сформована культурна, релігійна та соціальна ідентичність. Цей період залишився значною мірою у народів України як символ духовності, злагоди та мудрості в правлінні. Саме тому, історія України тісно пов’язана з її князівською добою, ця епоха мала величезний вплив на духовність, культуру та соціальний розвиток нашої країни.


Liza1864: "Княжа Україна"
Похожие вопросы
Предмет: Українська мова, автор: Ashot10007
Прочитайте текст. Визначте мікротеми та складіть план :

Інтернет чи бібліотека?


Інтернет сьогодні скрізь: у кожному будинку, офісі, мобільному телефоні. Він простий і доступний. Різноманітні пошукові системи пропонують користувачам усілякі способи сортування та пошуку необхідної інформації. На перший погляд, це зручно, бо значно скорочує час на пошуки важливої інформації. Але розберімося, чим ми платимо за ці зручності, та й чи завжди достовірною є інформація, викладена на сайтах в інтернеті.


У минулі часи поява локальної мережі в інституті та підключення її до «всесвітньої павутини» викликала в мене, тодішнього студента, захоплення й подив. Доступність до всіх світових сайтів відкривала величезні можливості. Про бібліотеку з її численними каталогами було забуто.


Але, як відомо, такий безкоштовний обсяг інформації може стати сиром у мишоловці. Поділюся власним досвідом. Колись для журналістського розслідування мені знадобилося вивчити певну символіку й знаки. Я почав досліджувати інформацію в інтернеті. Та всі статті виявились однотипними й мізе́рними. Приятель порекомендував відвідати бібліотеку. Я досить скептично поставився до його поради, але таки пішов до Національної історичної бібліотеки. І знайшов усю потрібну інформацію! Ось воно, живе людське слово! Ось він, грамотний підхід до справи, енциклопедія живого знання!


Пізніше, працюючи з книгами в галузі історії, я почав знаходити істотні неточності в інтернеті або ж зумисне спотворення інформації.


Звісно, інтернет є дуже важливим і корисним винаходом людства. Але, як на мене, усю важливу інформацію доцільно перевіряти.


Отже, дорогі читачі, на сьогодні ми з вами все ще маємо унікальну можливість працювати й отримувати необхідну інформацію в бібліотеках. Тож відвідуйте їх частіше!
Предмет: История, автор: sadasfcvxadasd