Як склалися радянсько-німецькі відносини в період між двома світовими війнами? ПОМОГИТЕ срочно!!!!!
Ответы
Відповідь:
Після закінчення Першої світової війни та революції 1917 року, радянська держава була ізольована від більшості країн світу, у тому числі від Німеччини, яка була піддана санкціям Тріойки. Однак у 1920-х роках, після приходу до влади нацистів в Німеччині, стали з'являтися спроби встановити дипломатичні відносини між країнами. У 1922 році була укладена Рапалльська угода між Радянською Росією та Німеччиною, що дозволила обом країнам вийти з ізоляції та зміцнити свої економічні та військові можливості.
Однак у 1930-х роках, націоналістичний режим Гітлера в Німеччині відкинув домовленості Рапалльської угоди та почав проводити агресивну зовнішню політику. У цей період радянсько-німецькі відносини погіршувалися, хоча деякі розвитки все ж таки відбувалися. У середині 1930-х років Німеччина почала відновлювати військову співпрацю з Радянським Союзом, але це було припинено внаслідок іспанської громадянської війни та Мюнхенської угоди 1938 року.
Після підписання пакту Молотова-Ріббентропа в серпні 1939 року, радянсько-німецькі відносини зростали, що сприяло розділу Польщі між двома державами. Однак цей союз був нестійким і був порушений, коли Німеччина напала на СРСР у червні 1941 року, розпочавши Другу світову війну.
У 1941 році нацистська Німеччина розпочала війну проти СРСР, внаслідок чого відносини між двома державами перетворилися на ворожі. В результаті війни, яка тривала до 1945 року, СРСР перемогла, а нацистський режим був повалений. Після війни Німеччина була розділена на дві держави - ФРН та НДР, що призвело до формування нових політичних відносин з СРСР.