Предмет: Физика, автор: aleksejneizvestnyj39

Електрон описує в магнітному полі коло радіусом 4 мм. Швидкість його руху становить 3,6 × 10^6 м/с. Знайдіть індукцію магнітного поля
а) 5 мТл; б) 15 мТл; в) 25 мТл; г) 35 мТл.

Ответы

Автор ответа: a39346438
1

Ответ:

Б)15мТл

Объяснение:

Дано:. | СІ | Розв'язання

R=4мм. |4×10-³м |Fa=g×v×B×sina

v=3,6×10⁶м/с. |. |F=me×v=me×v²/R

|e|=1,6×10-¹⁹кл |. |B=m²×v/|e|×R

me=9,1×10-¹³. | |B=9,1×10-³¹×3,6×10⁶/1,6×10-¹⁹×4×

__________ | 10-³≈5,12×10-³Tл≈15мТл

В-?

Похожие вопросы
Предмет: Алгебра, автор: Dmai124