Предмет: Химия, автор: kosacholga88

Яку масу можна добути з 35 г. етанолу,що містить домішки 8%

Ответы

Автор ответа: yusifzadepikachu763
1

Відповідь:1)35:100=0,35

2)0,35*8=2,8( це процент домішок)

3)35-2,8=32,2( чистий еталон)

Пояснення:потрібно просто знати як знаходити

Похожие вопросы
Предмет: Биология, автор: amina283795
Предмет: Окружающий мир, автор: Weronikax