Предмет: Физика,
автор: mashakakasha002
у мережу напругою 120 в увімкнено електричний чайник і на стільну лампу. Опір спіралі чайника дорівнює 22 Ом, опір нитки розжа- рювання лампи 240 Ом. Визначте силу струму в кожному з приладів
Помогите пожалуйста !!!!!!!!
Ответы
Автор ответа:
3
Ответ:
I1=5.45 A I2=0.5A
Объяснение:
Чайник і лампа вмикаються тільки паралельно, тому знайдемо сумарний опір , а далі знайдемо сумарний струм в мережі.
R∑=R1*R2/R1+R2⇒22*240/22+240=20.2Om
I∑=U/R∑=120/20.2=5.95A
тепер знайдемо струм чайника і лампи, і перевіримо баланс струмів.
I1=U1/R1⇒120/22=5.45 A I2=U1/R2⇒120/240=0.5A
Нагадую, що при паралельному з"єднані напруга на кожному навантажені однакова, U=U1=U2=120V
Баланс струмів: I=I1+I2 I=5.95 I1=5.45 I2=0.5 баланс витримано!
asparuhovv4:
а сердечко?
Похожие вопросы
Предмет: Обществознание,
автор: saidatairova057
Предмет: Кыргыз тили,
автор: bekjanosmon89
Предмет: Английский язык,
автор: asanbekovasaikal74
Предмет: Математика,
автор: samavar68
Предмет: Алгебра,
автор: ClarisVerbis