Предмет: Химия, автор: kharchenkomatvii

СРОЧНО ПОМОГИТЕ!!!! 1. До калій оксиду масою 16 г додали надлишок води. Обчисліть масу калій гідроксиду, який можна добути при цьому.
2. Залізо кількістю речовини 2,5 моль спалили в кисні. Визначте масу добутої залізної окалини (Fe3O4).

Ответы

Автор ответа: asadbekgg
1

   K2O + H2O -> 2KOH

   З рівняння реакції видно, що на 1 моль K2O утворюється 2 моля KOH. Знайдемо кількість молей K2O:

   n(K2O) = m(K2O) / M(K2O) = 16 г / 94,2 г/моль = 0,170 моль

Оскільки води додали надлишок, то вона повністю розчинила K2O, тобто утворилася 0,170 моль KOH.

Тепер знайдемо масу KOH:

m(KOH) = n(KOH) * M(KOH) = 0,170 моль * 56,1 г/моль = 9,477 г

Відповідь: 9,5 г.

   Залізо спалюється до Fe3O4:

   4Fe + 3O2 -> 2Fe2O3

   Fe2O3 + Fe -> Fe3O4

Ответ:

Объяснение:


kharchenkomatvii: СПАСИБО ЛУЧШИЙ
Похожие вопросы