ДАЮ ЛУЧШИЙ ОТВЕТ
Прочитайте фрагменти документів та дайте відповідь на запитання:1.Голова Верховної Ради двох скликань В. Литвин у книжці "2004 ; події , документи , факти" переповiдає такий епізод : "у Донецьку , у Ворошиловському районі , на одній з дiльниць 42 - го територіального округу членів комісії змусили пiдписати чистий протокол . Потім , як повідомив очевидець , у протокол були вписані фальсифіковані результати виборів . Так , за його словами , з майже 2 тисяч виборців дільниці за Віктора Ющенка були від данi 133 голоси , але в протокол були вписанi тiльки 2 голоси . Більше того , ніякого фактичного підрахунку голосів , відданих за кандидата Віктора Януковича , не робили ,просто в протокол були вписанi за нього 1947 голосів . Фальсифікація результатів стала можливою через те , що на цю виборчу дільницю не був допущений жоден спостерігач від В. Ющенка"
2. Зінформації на сайті «Української правди» , яка оприлюднила перехоплені співробітниками СБУ телефоннi розмови штабу В. Януковича : « Ці дані свідчать , що в штабі Януковича повністю контролювали хід голосування і підрахунок голосів під час обох турів виборiв Президента . За допомогою вiдкрiпних талонів , голосувань на закритих дільницях , за рахунок голосувань на дому команда Януковича планомірно досягла потрiбного результату . Знання точноï кiлькостi вiдкрiпних талонiв , виїзних голосувань та обсяги інших маніпулятивних технологій зіставляли даними екзит - полів і таким чином заздалегідь знали , який буде отримано результат.
Питання:Чому в Україні в ті роки були сильними проросійські настрої серед частини населення?Як це пов'язано з політичним курсом багатовекторності?
Ответы
Ответ:
Объяснение:
Перший фрагмент документа описує факти фальсифікації результатів виборів 2004 року в одній з виборчих дільниць у Донецьку на користь кандидата Віктора Януковича і шахрайство з відкріпними талонами та закритими дільницями, які контролював штаб Януковича. Другий фрагмент описує події, пов'язані з виборами 2004 року, де команда Януковича використовувала різні маніпулятивні технології, щоб досягти бажаного результату.
Щодо запитання про причини проросійських настроїв та їх зв'язку з політичним курсом багатовекторності, варто зазначити, що проросійські настрої в Україні виникли після розпаду СРСР та незалежності України в 1991 році. Це пов'язано з історичними, культурними та економічними зв'язками між Україною та Росією. Політичний курс багатовекторності, який здійснювався в Україні, означав збереження добросусідських відносин з Росією, але також і поглиблення співпраці з країнами Європейського Союзу та НАТО. Проте, цей курс був спротивлений частиною населення, яка сприймала його як віддалення від традиційних зв'язків з Росією та загрозу для національної ідентичності. Крім того, впливові політичні сили зберігали свої зв'язки з Росією та використовували їх для зміцнення своїх позицій в Україні.