Предмет: Физика, автор: tetinavecko703

З якою швидкістю рухалося тіло , що за 40 с і прискоренні 0,1 м/с2 досягло швидкості 30 м/с ?

Срочно !!!
9 клас ​

Ответы

Автор ответа: zinovicgrigorij
1

Ответ: 26м/с

Объяснение:

Дано:

t=40c

a=0,1м/с²

V=30м/с

---------------

Vo-?

V=Vo+at

Отсюда:

Vo-V-at=30-0,1*40=26м/с

Похожие вопросы
Предмет: Литература, автор: p59015344
Предмет: Математика, автор: marikov10