Предмет: Химия,
автор: sweetdreamss098
ПОЖАЛУЙСТА СРОЧНО ОТДАМ ВСЕ БАЛЛЫ(55)
Обчисліть об’єм метиламіну, що містить 4% домішок, який згорів, якщо при цьому утворилося 4,9 л азоту.
Ответы
Автор ответа:
9
Ответ:
14,19 г
Объяснение:
2CH3-NH2 + 6.5 O2---->4CO2 +5H2O +N2
n(N2)=4.9/22.4=0.22 моль
2n(N2)= n(CH3-NH2)
n(CH3-NH2)= 0.44 моль
m(CH3-NH2)= 0.44 x 31= 13.64 г
m( домішки)= 13.64 х 0.04=0.55г
m(CH3-NH2)= 13.64 +0.55 =14.19 г
Похожие вопросы
Предмет: Физика,
автор: annaari05
Предмет: Алгебра,
автор: r7441756
Предмет: Українська мова,
автор: bgdnvoks
Предмет: Русский язык,
автор: min519349