Предмет: Физика, автор: valeradimitri8

Фізика - задача: Дано: m=20 кг, S=0,6 м². Знайти: F, p. P=mg/S з цієї формули знайти: m, S, g. ​
пж помогите.

Ответы

Автор ответа: oxinn
2

Ответ:

Объяснение:

Задача:

Дано: маса m = 20 кг, площа S = 0,6 м²

Знайти: силу F, тиск p

Розв'язок:

Відомо, що тиск p дорівнює силі, діленій на площу, на яку діє ця сила:

p = F/S

Ми також знаємо, що маса тіла m визначається його вагою:

m = g/F

де g - прискорення вільного падіння.

Отже, ми можемо знайти значення сили F, використовуючи формулу для тиску:

F = p*S

Також можемо знайти прискорення вільного падіння g, використовуючи формулу для маси:

g = F*m

Підставляючи відомі значення, маємо:

p = mg/S = (20 кг)*(9,8 м/с²)/(0,6 м²) ≈ 327,33 Па

F = pS = (327,33 Па)(0,6 м²) ≈ 196,4 Н

g = F/m = (196,4 Н)/(20 кг) ≈ 9,82 м/с²

Отже, отримали, що сила, яка діє на тіло, становить 196,4 Н, а тиск, який воно створює на поверхню, дорівнює 327,33 Па. Також було знайдено значення прискорення вільного падіння, яке дорівнює 9,82 м/с².


valeradimitri8: спс
Похожие вопросы
Предмет: Химия, автор: arvidnsb
Предмет: Информатика, автор: voloshindmitry2004
Предмет: Математика, автор: elizavetazuravel60