Предмет: Физика,
автор: Аноним
4.Тіло рухається вздовж осі ОХ під дією постійної сили 100 Н. Координата тіла змінюється за законом x=10-20t+40t2. Якою є маса тіла?
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Объяснение:
F = 100 Н
x=10-20t+40t^2
m = ?
Вторая производная - ускорение
a = 80 м/с^2
m = F / a = 100 / 80 = 1.25 кг.
Похожие вопросы
Предмет: Геометрия,
автор: kwxqd
Предмет: Математика,
автор: fcmobile24betta
Предмет: Математика,
автор: dmitrijrogiz857
Предмет: История,
автор: Аноним
Предмет: Физика,
автор: nastia9253