Предмет: Физика, автор: dmitrijkulagin2005

у вольтметрі, який показує 0,12 кВ, сила струму дорівнює 15 мА. Визначте опір вольтметра.
Помогите пожалуйста!!!​

Приложения:

Ответы

Автор ответа: mikrob4928
0
Відповідь: R = 8 кОм
———————————
Приложения:
Автор ответа: svjatoslawnechipor65
0

Відповідь:

За законом Ома, опір вольтметра дорівнює відношенню напруги, яку показує вольтметр, до струму, який проходить через вольтметр, за вашими даними, це виходить:

Rв=Uв/Ів=0,12*10^3/15*10^-3=

8000 Ом=8 кОм.

Пояснення:

Похожие вопросы
Предмет: Алгебра, автор: leshapodolian09