Предмет: Физика,
автор: daragarkusa028
Яка сила взаємного притягання тiл масою с по 100 т, центри Яким знаходяться на відстані 40 м?
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Объяснение:
M1=100т=10^5кг F=G*M1*M2/R^2=6,67*10^-11*10^*10^5/1600
M2=100т=10^5кг =0,0041*10^-1=0,00041Н
R=40м
F-?
Похожие вопросы
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: bayanzhaisan030482
Предмет: Українська література,
автор: artemgerman888
Предмет: Литература,
автор: balakinaantonina04
Предмет: Алгебра,
автор: sjqpdbcnpwkfnfkepwo
Предмет: Математика,
автор: irisakosmos