Предмет: Алгебра,
автор: Denchik3000
За 2 кг печива і 3 кг цукерок заплатили 224 грн. Скільки коштують 1 кг цукерок, якщо 1 кг печива у 4 рази дешевший?
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Позначимо ціну 1 кг печива через x. Тоді ціна 1 кг цукерок дорівнює 4x (за умовою, 1 кг печива у 4 рази дешевший за 1 кг цукерок).
Запишемо систему рівнянь на основі умови задачі:
2x + 3(4x) = 224 (вартість 2 кг печива та 3 кг цукерок дорівнює 224 грн)
розв'язавши, знаходимо x = 16 грн - ціну 1 кг печива
Тоді ціна 1 кг цукерок дорівнює 4x = 64 грн.
Отже, 1 кг цукерок коштує 64 грн.
Объяснение:
Похожие вопросы
Предмет: Биология,
автор: Vladik4448934
Предмет: Українська мова,
автор: makmaruli316
Предмет: География,
автор: elprimos2281337
Предмет: Математика,
автор: nubmos726
Предмет: Обществознание,
автор: 833848