Предмет: Физика,
автор: ymkocvjunior
НУ БЛІН ДОПОМОЖІТЬ ХТСОЬ ДАЮ СОТКУ БАЛІВ
Приложения:

Ответы
Автор ответа:
0
я не знаю украинский, если напишешь на русском- я решу быстро
Автор ответа:
1
Ответ:
1. Дано:
V=250см³=0,00025м³
m=1,4кг
ρ=7000кг/м³
Знайти
ΔV-?
Суцільна кулька масою 1,4кг має об'єм :
V1=m/ρ.
V1=1,4/7000=0,0002м³
Обсяг порожнечі дорівнює:
ΔV=V-V1=0,00025-0,0002=0,00005м³=50см³
2. При підйомі зростає потенційна енергія велосипеда за рахунок кінетичної енергії. Її взагалі може не вистачити на підйом. Велосипедист збільшує швидкість, щоб по можливості швидше проїхати підйом.
ymkocvjunior:
а можеш дз зробити ще? дам найкращу відповідь
Похожие вопросы
Предмет: Физика,
автор: ila442273
Предмет: Українська література,
автор: gaiwgd54lt
Предмет: Литература,
автор: ddgorth
Предмет: Математика,
автор: wyrfyr
Предмет: Математика,
автор: justalmazik