Предмет: Физика,
автор: vozdux1337
маса каменя якщо на нього діє сила тяжіння 2,5 kH
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ: 250кг
Объяснение:
Дано:
F=2,5кН=2500Н
g=10Н/кг
------------------
m-?
F=mg
Отсюда:
m=F/g=2500/10=250кг
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: sobolevskijs525
Предмет: Информатика,
автор: alenkv20122112
Предмет: Физика,
автор: emil11011980
Предмет: Алгебра,
автор: kritskaksenia100