Предмет: Химия, автор: viktoriagrisenko274

натрій карбонат +?= вуглекислий газ+ вода+? скласти молекулярне повне скорочене йонні рівняння реакції ​

Ответы

Автор ответа: honvert
1

Молекулярне рівняння: Na2CO3 + H2O + CO2 → 2NaHCO3

Скорочене йонне рівняння:

Na2CO3 + H2O + CO2 → 2Na+ + 2HCO3-

Автор ответа: denkа
1

Молекулярное: Na2CO3 + 2HCl = H2O + CO2 + 2NaCl

Ионное полное: 2Na (+) + CO3 (-2) + 2H (+1) + 2Cl (-1) = H2O + CO2 + 2Na (+) + 2Cl (-)

Ионное сокращенное: CO3 (-) + 2H (+) = CO2 + H2O


denkа: По сути, подойдет любая кислота.
Похожие вопросы
Предмет: История, автор: Аноним
СРОЧНО ОЧЕНЬ-ОЧЕНЬ СРОЧНО ДАЮ 31 БАЛЛ ВСЁ ЧТО У МЕНЯ ЕСТЬ ИЗВЕНИТЕ УЧИТЕЛЬНИЦА В 00:00 ПОСТАВИТ ЕДИНИЦУ СРОЧНО!
практична работа історик портрет князя Святослава
1.Намалюйне родовідне дерево князя Святослава.
2. Прочитайте уривок з історичного джерела та виберіть правильну відповідь на запитання. «...І коли зійшлися докупи кинув, списом Святослава на древлян, а списи пролетів між вухами коня та ударив під ноги коневі, бо був Святослав зовсім малим...» •Про яку подію ідеться А підкорення Святослава древлян Б похід Ольги на древлян як помста за смерть чоловіка В похід Ігоря на Древлян Г ритуал тогочасного початку битви
3.Прочитайте інформаційне повідомлення про князя Святослава й особливості історичного періоду, коли він жив. Складіть і запишіть план наведеного нарису.
4. Ознайомтеся з уривками«Повісті минулих літ» (перед В. Яременка).
5. Як ви думаєте, чому жителі Києва знав мову печенігів?
6. Створіть історичний портрет князя Святослава: основні риси зовнішності й характеру, оцінки сучасників, характеристику діяльність як політика та військового вождя. Яка ваша власна оцінка цієї історичної особи?
7.Уважно розгляньте в історичному атласі, що відображає географічні й історичні особливості слов'янського світу за часів князя Святослава. Дайте відповідь на запитання. •Куди й проти кого був спрямований перший похід Святослава? Які землі були приєднані до Русі-України в результаті цього походу? •Куди були спрямовані походи Святослава в 960-970-х роках? Заповніть у зошитах таблицю «Походи Святослава ».Пригадайте, чим вони завершилися.
8.Які землі завоював князь? Зафарбуйте їх на контурній карті різними кольорами.
9.Яку мету ставив перед собою Святослав, воюючи на Балканах? Чи досягнув від її.
10. З чиїми іменами пов'язаний вислів:«Чужого шукаючи - своє загубив»? Прокоментуйте його.
11.Обговоріть, кому була вигідна смерть Святослава.Хто міг його зрадити?
12.Розв' задачу. Умова та відповідь позначте на сторінці часу в зошиті • Княгиня Ольга уклала з Візантією в 946 р. союзну русько-візантійську угоду. Через скільки років князь Святослав уклав подібний мирний договір з Візантією?
13. У чому полягала адміністративна реформа Святослава?
14. Чи погоджуєтеся ви з таким твердженням? Обґрунтуйте відповідь. • Розгром Хозарського каганату був однозначним виграшем для Святослава, але, можливо, програшем для його дітей та онуків.
15. Чому Святослав призначив намісниками саме своїх синів?
16. Чи мiг би князь Святослав здійснювати тривалі військові походи без шкоди для внутрішньої політики держави, якби мав недосвідчену матір, а не княгиню Ольгу? Аргументуйте відповідь.
17. Установіть хронологічну послідовність подій, описаних літописцем, і за- повнiть табличку.
А «Нехай ходять вони [русичі] у город одними воротами, без оружжя, по п'ятдесят чоловік, i xaй торгують, як ото їм треба, не платячи мита нi вiд чого..»
Б «Коли ж поляни жили осiбно й володіли родами своїми, ... то було мiж них три брати: одному ім'я - Кий, а другому Щек, а третьому Хорив і сестра їхня - Либідь. Зробили вони городок і на честь брата Їхнього найстаршого назвали його Києвом»
В «Ольга iз сином Святославом зібрала воïв, багатьох і хоробрих, і піш- ла на Древлянську землю. І вийшли древляни насупротив. І коли зі- йшлися обидва війська докупи, кинув списом Святослав на древлян, а спис пролетів між вухами коня та ударив під ноги коневі, бо був Свя- тослав зовсім малим. І сказав воєвода Свенельд і кормилець Асмуд: "Князь уже почав. Ударимо, дружино, услiд за князем">> --
Г «У pік ...вирушив Олег у похід, узявши багато своїх воïв - варягів, чудь, словен, мерю, весь, кривичів... I прибули до гiр Київських, і до- вiдався Олег, що тут Аскольд і Дір удвох княжать...>>​