Предмет: Физика, автор: liska1632

Обчисліть відношення швидкості елементарної частинки до швидкості світла, якщо за час свого існування 4/3 мкс ця частинка пролетить 300 м. ​

Ответы

Автор ответа: ygrik1106
1

Ответ:

Объяснение:

Для обчислення відношення швидкості елементарної частинки до швидкості світла нам потрібно знати обидві ці величини. Швидкість світла в вакуумі дорівнює близько 299 792 458 метрів за секунду.

Щоб знайти швидкість елементарної частинки, нам потрібно спочатку знайти її середню швидкість за весь час свого існування. Це можна зробити, розділивши відстань, яку вона пролетіла, на час її існування:

Середня швидкість = відстань / час

Середня швидкість = 300 м / (4/3) мкс = 0,225 м / нс

Тепер ми можемо порівняти цю швидкість зі швидкістю світла:

Відношення швидкості елементарної частинки до швидкості світла = середня швидкість / швидкість світла

Відношення швидкості елементарної частинки до швидкості світла = 0,225 м / нс / 299 792 458 м / с

Відношення швидкості елементарної частинки до швидкості світла = 0,000000000750125

або приблизно 7,5 х 10^-10

Таким чином, швидкість елементарної частинки дуже мала в порівнянні зі швидкістю світла, що відображається в дуже малому відношенні цих величин.

Похожие вопросы
Предмет: Алгебра, автор: degenerat001
Предмет: Қазақ тiлi, автор: Elizabeth9kst