СРОЧНО!! !!ЗНАЙТИ складні речення:складносурядні,складнопідрядні,безсполучникові.!!!
Париж. 1934 рік. Конкурс краси світових етнічних мов. УКРАЇНСЬКА МОВА , як найкраща, наймилозвучніша й найбагатша мова світу, і зайняла друге місце після італійської. В 2012 році занесена в книгу рекордів Гіннеса, і віднині на першому місці, встановивши рекорд за тривалістю музичного телемарафону національної пісні. Лише українські композиції лунали без перерви на рекламу в прямому ефірі 110 годин. Попередній рекорд був встановлений Італією в 2010 році у місті Пезаро — 103 години 9 хвилин 26 секунд. УКРАЇНЦІ — співуча нація, яка створила найбільшу кількість народних пісень у світі. Разом нараховано близько 200 тисяч українських народних пісень. Ні одна нація за всю історію немає такої кількості пісень, яку створив український народ самостійно. В ЮНЕСКО зібрана дивовижна фонотека народних пісень усього світу. У фонді України знаходиться 15,5 тисяч .
ЗНАЙТИ складні речення:складносурядні,складнопідрядні,безсполучникові.!!!
Ответы
Ответ:
Складносурядне речення:
УКРАЇНСЬКА МОВА, як найкраща, наймилозвучніша й найбагатша мова світу, і зайняла друге місце після італійської, а в 2012 році занесена в книгу рекордів Гіннеса і віднині на першому місці.
Складнопідрядне речення:
Лише українські композиції лунали без перерви на рекламу в прямому ефірі 110 годин, попередній рекорд був встановлений Італією в 2010 році у місті Пезаро — 103 години 9 хвилин 26 секунд.
Безсполучникові:
Українська мова, як найкраща, наймилозвучніша й найбагатша мова світу, зайняла друге місце після італійської на конкурсі краси світових етнічних мов у Парижі в 1934 році.
У 2012 році Українська мова була занесена в книгу рекордів Гіннеса і віднині на першому місці за тривалістю музичного телемарафону національної пісні, під час якого лунали лише українські композиції без перерви на рекламу в прямому ефірі 110 годин.
Разом нараховано близько 200 тисяч українських народних пісень, які створив український народ самостійно, і ні одна нація за всю історію не має такої кількості пісень.
В ЮНЕСКО зібрана дивовижна фонотека народних пісень усього світу, а в фонді України знаходиться 15,5 тисяч народних пісень.