Предмет: Физика, автор: kbycr5x4e4ev6gb7hbh8

Який тиск у верхній точці Ейфелевої вежі, якщо на землі барометр показував 750 мм. рт. ст., а висота споруди 330 м?​

Ответы

Автор ответа: ukrainegrechka
3

Тиск зменшується на 1 мм.рт.ст. з кожними 10,5 метрів (≈ 11м) , отже, 330 м : 11 м/рт.ст. = 30 мм.рт.ст - на стільки зменшився тиск

750 мм.рт.ст. - 30 мм.рт.ст. = 720 мм.рт.ст.

Відповідь: тиск на верхній точці Ейфелевої башні становить 720 мм.рт.ст.

Похожие вопросы