Предмет: Физика,
автор: Eeeeelllhsgh
Яка напруга між кінцями фехралевої дротини завдовжки 20 м і площею поперечного перерізу 1,3 мм² якщо за 2 хв через неї проходить заряд 60 Кл?Питомий опір фехралю 1,3
(За відповідь з чатa gpt - скарга)
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ: 10В
Объяснение:
Дано:
l=20м
S=1,3мм²
t=2мин=120с
q=60Кл
ρ=1,3 Ом*мм²/м
-----------------
U-?
Согласно закона Ома:
U=I*R, где:
I-сила тока;
R-сопротивление цепи.
I=q/t, где:
q-заряд;
t-время прохождения заряда
R=ρ*l/S, где:
ρ-удельное сопротивление проводника;
l-длина проводника;
S-площадь поперечного сечения проводника.
Тогда:
U=(q/t)*(ρ*l/S)=q*ρ*l/(t*S)=60*1,3*20/(120*1,3)=10В
Eeeeelllhsgh:
АА ДЯКУЮ!!
Похожие вопросы
Предмет: Химия,
автор: sss183446
Предмет: Другие предметы,
автор: cherepaschyk1960
Предмет: Алгебра,
автор: mrnikusish228
Предмет: Математика,
автор: araiahmetollina
Предмет: Математика,
автор: nastena872