Предмет: Физика,
автор: savenkoulana388
два тіла маси яких 140 т і 85 кг знаходяться на відстані 6 мм. знайдіть силу їх взаємодії. Даю 30 балів!
Ответы
Автор ответа:
1
Дано
M1 – 140 т = 140 * 10**3 кг
М2 = 85 кг
r – 6 * 10-3 м
G = 6,67 * 10-11 H*m2/ кг2.
F-?
Згідно закону всесвітнього тяжіння
F= G m2 m1/r2 = 6,67 * 10-11 * 140 * 10**3 * 85/ 6 * 10-3 = 2 204 * 10 **-5 H = 22 мН
Похожие вопросы
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: ameliya2778
Предмет: Алгебра,
автор: sabinaatabaev
Предмет: Українська мова,
автор: Vovan4hik
Предмет: Математика,
автор: kazaninasvetlan